Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

ll-xml nie działa w 4.3

Autor Wiadomość
Napisane: 15.12.2009 [08:11]
Rafcio2
Twórca tematu
Kurcze czy dłubaliście już może w ll-xml aby zadziałało w 4.3? zainstalowałem na wampie i nie ma ochoty na współpracę icon_frown.gif
Napisane: 15.12.2009 [10:18]
dpacholczyk
admin
Rafcio2 napisał/a

Kurcze czy dłubaliście już może w ll-xml aby zadziałało w 4.3? zainstalowałem na wampie i nie ma ochoty na współpracę icon_frown.gif

to chyba coś źle zainstalowałeś icon_smile.gif

na swoim blogu mam wersje 4.3 i zainstalowanego ll-xml`a (oczywiście mówisz o rozszerzeniu
locallang-XML translation tool
Extension key ( llxmltranslate )

Powiem szczerze, że po instalacji byłem bardzo zadowolony bo działa lepiej niż w wersja 4.2.x gdzie po wejściu opuszczałem BE, teraz lewa kolumna nawigacyjna jest dalej dostępna.

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl
Napisane: 15.12.2009 [17:30]
Rafcio2
Twórca tematu
rozumiem że masz wersję 2.2 z repozytorium?
u mnie nie działa ani na ie8, ani na safari, ani na firefox icon_frown.gif
jak zawsze mam pecha...
Napisane: 15.12.2009 [18:35]
biesior
admin
Nie wiem jak 2.2 się zachwouje (ani dlaczego w repozytorium jest taaaaka stara wersja) - ale 2.3.6 dziala z T3 4.3 bardzo dobrze, pobierz trunk z SVN'a:

http://forge.typo3.org/repositories/show/extension-llxmltranslate

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come