Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Flash Banner problem


Autor Wiadomość
Napisane: 30.06.2015 [11:02]
minik42
zarejestrowany: 30.06.2015
Posty: 1
Witam, jestem początkującym użytkownikiem Typo3, pewna osoba poprosiła mnie żebym jej pomógł zrobić banner we Flashu, myśląc że nie będzie z tym problemu zgodziłem się, natomiast teraz mam problem.
Zainstalowałem rozszerzenie Flash Image Banner (fs_flashbanner) i na tym stanęło, nie wiem co dalej, wg dokumentacji należy dodać typoScript do strony natomiast nie wiem gdzie dokładnie i jak, proszę o pomoc.