Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Pole "zapisz się do newslettera"


Autor Wiadomość
Napisane: 15.11.2013 [21:42]
mum666
Twórca tematu
zarejestrowany: 04.06.2012
Posty: 1
Witam, chciałbym w serwisie TYPO3 mieć newsletter, długo nie zajęło wyszukanie w google "jedynego słusznego" rozszerzenia do tego zadania czyli Direct mail. Nie mogę jednak znaleźć informacji o tym, jak umieścić na stronie prosty formularz - jedno pole na adres email i jeden button "zapisz się". Potrzebuję do tego innej wtyczki? Widzę w dokumentacji tylko instrukcję importowania bazy maili z pliku csv.
Napisane: 15.11.2013 [23:02]
Imp
zarejestrowany: 13.04.2011
Posty: 170
Cześć,

Do rejestracji i zbierania adresów email potrzebny Ci będzie dodatkowy ext, np direct_mail_subscription.