Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

movie playery nie działają


Autor Wiadomość
Napisane: 24.01.2013 [17:25]
Gasiu
Twórca tematu
zarejestrowany: 17.04.2011
Posty: 12
Witam!

Tym razem nawet nie wiem, jak mam opisać problem. Na mojej stronie próbowałem instalować wiele popularnych playerów do filmów. Kiedyś już sobie odpuściłem publikowanie filmów z youtube.com przez dedykowane wtyczki. I filmy wrzucałem jako czysty html. Ale teraz mam dużo poważniejszy problem. Mam kilka filmów, których nie chcę wrzucać na youtube, mają być oglądane za pomocą wtyczki ze strony. Instalowałem jwplayer, media_center, flvplayer2, media_youtube, ttnews_youtube.

I NIC!!!!!!!!!!!!!!

Żaden z filmów się nie odtwarza.

Nie wiem... Może np. FLV PLayer nie odtwarza filmów mp4?
Napisane: 27.10.2013 [10:13]
Mansorn
zarejestrowany: 26.10.2013
Posty: 1
FLV Player odtwarza mp4 z tego co mi wiadomo.
Napisane: 28.10.2013 [21:05]
Imp
zarejestrowany: 13.04.2011
Posty: 170
Użyj do tego tagu <video>, są też w repozytorium gotowe rozszerzenia do tego.

Musisz jedynie przygotować filmy w odpowiednich formatach dla różnych przeglądarek: mp4 dla ff, webm dla chrome i ogg/ogv dla innych cudaków.

Jeśli koniecznie musisz albo bardzo chcesz używać flasha to spróbuj z plikiem mp4 i wtyczką flv Player.