Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

tx_news / TYPO3 7.6.4 - youtube/vimeo w tresci artykulu


Autor Wiadomość
Napisane: 15.04.2016 [11:21]
bbb
zarejestrowany: 04.02.2011
Posty: 24
Witam

Czy moglby mi ktos podpowiedziec jak umiescic wideo youtube/vimeo w tresci artykulu? Chodzi mi o wersje TYPO3 7.6.4 i rozszerzenie tx_news. Doczytalem juz, ze w ustawieniach rozszerzenia tx_news trzeba najpierw ustawic, w zakladce "Records", opcje "records.useFal = FAL + Mulitmedia". Wtedy podczas edycji artykulu pojawia sie w zakladce "Relations" nowe pole "Video & Audio" i tam mozna dodac nowy obiekt video. Tylko co dalej? Jak to wkleic w odpowiednie miejsce w artykule?

Wydaje mi sie, ze jestem prawie w domu ale nie moge znalezc zadnych informacji w sieci co z tym dalej zrobic. Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam