Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

tx_news - Wstawienie teasera do pliku FalMediaContainer.html (Partial)


Autor Wiadomość
Napisane: 08.02.2016 [21:15]
adrian
zarejestrowany: 14.05.2012
Posty: 10
Cześć, Wygenerowałem sobie pętlę, która renderuje pierwszy obrazek w innych proporcjach od pozostałych. Zamysł jest taki by ten pierwszy obrazek odciąć od pozostałych subheaderem/teaserem, którego kod znajduje się w głównym szablonie "obsługującym" widok single. Czy jest jakiś sposób by kod użyty do wyświetlania teasera zaadoptować na Partialu w FalMediaContainer.html?

http://webground.pl