Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Linki do newsów przeniesionych do archiwum (tt_news)


Autor Wiadomość
Napisane: 16.01.2015 [11:19]
scoobany
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Cześć wszystkim,
Mam pytanie dotyczące archiwizacji newsów z wtyczki tt_news. Czy istnieje sposób na to by po przejściu newsa do archiwum nadal posiadał on link do "starego" adresu single view? Pytam ponieważ zaczyna mi się robić mały burdel w linkach i chciałbym to wszystko sensownie poukładać.

Pozdrawiam

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl