Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Tagi dla wtyczki tt_news w TYPO3 6.2.X


Autor Wiadomość
Napisane: 26.11.2014 [09:25]
scoobany
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Cześć wszystkim,
Czy zna ktoś z was wtyczkę, która by obsługiwała wyświetlanie tagów z danego artykułu w widoku single view? Od czasu gdy pojawiło się TYPO3 6.2.X nie spotkałem się z wtyczką, która byłaby kompatybilna z tą wersją systemu. Jest wtyczka vge_tagcloud jednak wyświetla ona wszystkie tagi - nie ma opcji by wyświetlić tylko tagi z konkretnego newsa w widoku single.

Za pomoc z góry wielkie dzięki.

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl