Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

rgnewsce - brak zakładki extended


Autor Wiadomość
Napisane: 19.12.2013 [09:19]
scoobany
Twórca tematu
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Cześć wszystkim,
Mam problem z rozszerzeniem rgnewsce. Przeniosłem cały serwis na inny serwer, podniosłem całość z wersji 4.7.x do wersji 6.0.x Rozszerzenie z poprzednimi wersjami newsów, które miały podpięte CE działają jednak w samych newsach nie mam zakładki extended, wiec w przypadku nowych newsów nie mam jak dodać dodatkowego CE.

Plik konfiguracją:
http://i39.tinypic.com/vobe3k.jpg

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 19.12.2013 o 09:22.]

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl
Napisane: 22.12.2013 [07:58]
tomkraw1
admin
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
ext:tt_news przed ostatnim upgrade powodował straszne problemy z TYPO3 6.x. Przesiadłem się na ext:news w którym dodawanie kolejnych CE jest w standardzie. Polecam przesiadkę.
news ma importer rekordów tt_news. Rekordy rgnewsce są zwykłymi CE i nie zginą z przesiadką jednak musiałem ręcznie wklejać teksty do news.

pozdrawiam
Tomek