Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

NewsSlider - obrazki się nie wyświetlają


Autor Wiadomość
Napisane: 05.09.2013 [10:51]
kozi85
Twórca tematu
zarejestrowany: 04.10.2010
Posty: 33
Cześć,

mam problem z obrazkami, które nie wyświetlają się poprzez rozszerzenie 'newsslider'. Wszędzie indziej jak dodaję content to obrazki ładują się, miniaturki również, skalowanie działa jak należy.

Jedynie jak chcę wyświetlić obrazki z newsów w sliderze to wtedy pojawia się problem. W źródle wygląda to tak <img title="Testowa aktualność" src="" width="" height="" alt="">

TYPO3 6.1.3, do newsów używam rozszerzenia 'news', hosting oczywiście home.pl icon_wink.gif

Czy macie jakiś pomysł o co może chodzić?

pozdrawiam,

_________________
PK
Napisane: 25.09.2013 [13:27]
kozi85
Twórca tematu
zarejestrowany: 04.10.2010
Posty: 33
Ten link mi wyjaśnił wszystko.

pozdrawiam,

_________________
PK