Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

[tt_news] przycisk [more]


Autor Wiadomość
Napisane: 08.05.2013 [14:52]
michalwojciul
Twórca tematu
zarejestrowany: 16.04.2013
Posty: 5
Witam,
Po aktualizacji języka tt_news poprzez EM link [more] zmienił się na [więcej]. Potrzebuję zmienić ten link na 'czytaj dalej' (bez nawiasów). Problem w tym, że w plikach tt_news nigdzie nie ma tłumaczenia na język polski (przeskanowałem wszystkie pliki), więc nie mam pojęcia skąd to się bierze ma FE.
Pozdrawiam
Napisane: 24.01.2014 [13:54]
emini1
zarejestrowany: 24.01.2014
Posty: 3
Link możesz zmienić poprzez TypoScript:

plugin.tt_news._LOCAL_LANG.pl {
more = czytaj dalej
}

zadziała jeśli masz ustawiony język na polski (config.language = pl)