Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

RTE - problem z wstawianiem obrazków


Autor Wiadomość
Napisane: 13.07.2010 [01:19]
jafeth
zarejestrowany: 13.07.2010
Posty: 3
Witam,

Mam taki problem, że jak w edytorze próbuję wstawić obrazek, to przy listingach obrazków w danych katalogach nie mogę wybrać prawie żadnego obrazka, nazwa obrazku nie jest linkiem, jest zwykłym nieklikalnym tekstem... Zauważyłem, że mogę wstawić tylko małe około 100px x 100px, większe są nieklikalne.
Inna sprawa, że przy klinięciu Insert Image mam tylko opcję Insert Plain Image, nie mam Drag and Drop oraz Magic chociaż w TSConfigu mam jest ustawione...

Z góry dziękuje i pozdrawiam