Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Problem z instalacja na serwerze boo.pl


Autor Wiadomość
Napisane: 18.08.2012 [21:02]
Kaminho
Twórca tematu
zarejestrowany: 18.08.2012
Posty: 1
Witam mam problem z instalacja typo3 4.7 po wrzuceniu plików na serwer i utworzeniu pliku ENABLE_INSTALL_TOOL mam taki błąd:
Oops, an error occurred!

TYPO3 Installation Error: The following PHP module(s) is/are missing: <em>openssl</em><br /><br />You need to install and enable these modules first to be able to install TYPO3.

More information regarding this error might be available online.

próbowałem na xampp'ie ale to samo mi wyskoczyło.
Napisane: 20.08.2012 [08:09]
tomkraw1
admin
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
Nowe wersje TYPO3 mają domyślnie włączone "bezpieczne" logowanie, do którego potrzebne jest rozszerzenie openssl oraz openssl zainstalowany i skonfigurowany na serwerze. Pogadaj z adminami.

pozdrawiam
Tomek