Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Znikający ENABLE_INSTALL_TOOL


Autor Wiadomość
Napisane: 22.04.2012 [21:35]
arek
Twórca tematu
zarejestrowany: 22.04.2012
Posty: 1
Witam!

Miałem już kilka poprawnie działających instalacji typo3. Przy ostatniej ENABLE_INSTALL_TOOL znika i dalsza instalacja jest niemożliwa. Czemu?
Napisane: 23.04.2012 [10:01]
scoobany
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 111
Po jakim czasie znika ci ENABLE_INSTALL_TOOL? Pytam bo plik ten ma określony czas życia i w celach bezpieczeństwa jest automatycznie usuwany po pewnym czasie. Może być też tak, że wgrywasz plik który jest juz "przeterminowany". Spróbuj stworzyć nowy czysty i wrzuć go na serwer i spróbuj czy przejdzie.

Blog z poradami i wskazówkami z zakresu tworzenia stron i sklepów internetowych - webground.pl