Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Powermail i sprawdzanie captcha na głównej stronie.


Autor Wiadomość
Napisane: 03.03.2013 [19:22]
danielobs
Twórca tematu
zarejestrowany: 01.08.2009
Posty: 16
Witam,

Używam powermail 1.6.6 i chciałbym aby sprawdzenie poprawności kodu captcha odbyło się na głównej stronie. Obecnie jak ktoś wpisze w pole captcha cokolwiek to typo3 przeładowuje stronę i podaje że jest błąd a chciałbym aby to sprawdzenie nie ładowało czystej strony z błędem ale przeładowało główną stronę z formularzem. Czy jest to możliwe w wersji 1.x ? Nie chcę aktualizować wersji do 2.x bo mam sporo formularzy już zrobionych.


Pozdrawiam,

Daniel
Napisane: 06.03.2013 [08:08]
dpacholczyk
admin
zarejestrowany: 17.09.2008
Posty: 1544
samo z siebie raczej nie. jednak idę o zakłada, że jak poskrypcisz js`em to osiągniesz efekt, który chcesz

Certified Level 2 TYPO3 Night Crew Member.

http://typo3blog.pl