Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

TMailform i wt_spamshield


Autor Wiadomość
Napisane: 17.08.2012 [08:23]
ohny
Twórca tematu
zarejestrowany: 15.07.2010
Posty: 117
Mam zainstalowany TMailform (pil_mailform)
i chciałbym żeby działał wt_spamshield (może być inny)

Co mam zrobić?
Napisane: 20.08.2012 [08:52]
tomkraw1
admin
zarejestrowany: 14.07.2008
Posty: 530
Zajrzyj do katalogu ext rozszerzenia wt_spamshield. Masz tu wzory ochrony powermail, comments ve_guestbok i domyślnych form. Jeśli dopiszesz obsługę TMailform to było by klawo gdybyś wrzucił to na forge projektu wt_spamshield.

pozdrawiam
Tomek