Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Formularz w rgmoodalbox - czyli Lightbox z formularzem


Autor Wiadomość
Napisane: 23.11.2011 [16:39]
mwolanski
zarejestrowany: 23.11.2011
Posty: 88
Witam,

rgmoodalbox - The lightbox for content only

Zadanie:
- umiescic formularz Powermail (lub standardowy) w oknie LightBox - przyklad przy checi pobrania ksiazki, nalezy wpisac swoj mail do rejestracji Link

Proba implementacji:
Moja strona - kliknij na [Lightbox]. (link bedzie dostepny max do piatku 25/11)

Problem:
- Powermail sie wysypuje, nie wysyla wiadomosci, zwraca retur url ktory jest nieprawidlowy (ustawiony obecna strone glowna - lub wogole go nie ustawialem).
- Standard mail form - wyswietla pusta biala strone

Pytanie:
Czy ktos z Was probowal to kiedys robic? Czy moge liczyc na czyjas pomoc w tej kwestii? Dodam, ze wszystko jest skonfigurowane i ustawione wg manuali, wiec czysto teoretycznie powinno dzialac icon_smile.gif

Dziekuje