Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

mm_forum pytajniki zamiast pplskich znaków


Autor Wiadomość
Napisane: 06.05.2008 [19:41]
Piotrb
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 69
Witam
Zainstalowałem dla celów icon_smile.gif poznawczych mm_forum, następnie polskie tłumaczenie, wszystko działa bez problemu... z jednym wyjątkiem. Zamiast polskich liter w Nazwach for, opisach i w postach zamiast polskich literek pojawiają się znaki zapytania (tłumaczenie forum działa bez problemu). Strona kodowana jest w UTF-8, wszystkie pozostałe elementy nie maja problemów z kodowaniem.O co może chodzić??

Pozdrawiam
Piotr

TYPO3JOB.COM
Narty.pl