Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

CHC forum - błąd podczas aktualizacji profilu


Autor Wiadomość
Napisane: 10.09.2007 [14:15]
strongbaby
Twórca tematu
zarejestrowany: 03.01.2007
Posty: 257
Witam
Forum mam zintegrowane z cwt_community. Mam problem z aktualizacją profilu, a dokładnie ze zmianą hasła. Wybieram profil, wpisuje nowe hasło, potwierdzam pojawia mi się , że profil został pomyślnie zaktualizowany. Ale jak się wyloguje i ponownie chce zalogować to nie można. Jest informacja że błędne hasło lub login. Nie wchodzi stare jak i nowe hasło.
Natomiast aktualizacja poprzez edycje udostępnioną przez Frontend User Registration działa bez zarzutów. Co może być przyczyna?

Pozdrawiam i dziękuje
Ania
Napisane: 10.09.2007 [15:36]
kasztan
admin
zarejestrowany: 14.08.2006
Posty: 490
Witam,

sprawdzilas czy cwt_community jest dobrze skonfigurowane. O ile pamietam trzeba w TypoScript wstawic gdzie sie znajduja rekordy uzytkownikow.

Kasztan

Certified Level 2 "TYPO3 Night Crew" Member
Certified "TYPO3 TRYDIVER"