Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

mm_forum - brak przycisku "new topic"

Autor Wiadomość
Napisane: 06.08.2007 [23:47]
bc_rich
Twórca tematu
Witam wszystkich.
Mam problem z mm_forum - skonfigurowałem całość, jednak nawet po zalogowaniu nie pojawia się przycisk "new topic". Sprawdziłem uprawnienia dla użytkowników, to, że jestem zalogowany na forum też widać po wstawieniu wtyczki "portal information". Może ktoś się z tym problemem spotkał?
Napisane: 07.08.2007 [09:50]
kasztan
admin
Witam,

czy na głównej stronie forum ikony kategorii są zamknięte?

Kasztan

Certified Level 2 "TYPO3 Night Crew" Member
Certified "TYPO3 TRYDIVER"
Napisane: 07.08.2007 [14:10]
bc_rich
Twórca tematu
tak, przed zalogowaniem są zamknięte. Po zalogowaniu kłódka znika, jednak po wejściu do kategorii nie pojawia się przycisk umożliwiający napisanie nowego tematu.

[Ten temat był edytowany 3 razy. Ostatnio 07.08.2007 o 14:33.]
Napisane: 07.08.2007 [14:43]
kss
cześć

Spróbuj odszukać w kodzie html plik
new_topic.gif
i zobacz na jaką ścieżkę wskazuje.

Może po prostu nie masz pliku na serwerze.

--
Krystian

=======================================
t33k
Napisane: 07.08.2007 [15:06]
bc_rich
Twórca tematu
tak, też o tym myślałem - sprawdzałem źródło html wygenerowane przez cms - to nie jest ten problem. Nie generuje ani fragmentu kodu, który powinien pojawić się wokół linku do formularza z nowym tematem. Tak, jakby ignorował to, że użytkownik jest zalogowany, ale jednak ikonki kategorii z tematami są odblokowane, no i jak pisałem wcześniej - plugin "portal information" należący do mm_forum pokazuje zalogowanego użytkownika.

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 07.08.2007 o 15:08.]
Napisane: 02.09.2008 [11:23]
mpr
mam dokładnie ten sam problem: typo3 4.2.0, mm-forum 0.1.6, mysql 5.0.32, php 5.2.0 pod debianem - przy czym nie ma znaczenia, jakie ustawienia ma forum. Nawet jeśli użytkownik stanie się adminem i moderatorem nie ma możliwości tworzenia nowych wątków.