Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Forum krok po kroku


Autor Wiadomość
Napisane: 02.08.2007 [09:00]
abarczewski
zarejestrowany: 17.04.2007
Posty: 37
Proponuję w tym temacie umieszczać posty dodtyczące stworzenia forum. Może stworzymy całkiem niezłe forum. To forum mi się bardzo podoba ale jest zapewne wiele osób, które chciałyby mieć podobne na swojej stronie (w tym ja) ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. Aby uniknąć pewnych osobnych wątków proponuję (i tu prośba do admina icon_smile.gif ) aby stworzył nową zakładkę na głównej stronie forum. Podobnie sprawa dotyczy księgi gości, i galerii zdjęć. Wg mnie są to bardzo trudne, rozległe tematy i zapewne bardzo oblegane. Wiem, że przygotowanie T3 jest bardzo ważne tak więc proszę również o opisywanie tych wymogów.

Pozdrawiam Adam

P.S.

Wiem, że pewnie jest dużo na ten temat na tym forum i nie tylko, ale to już powoli się robi jak szukanie igły w stogu siana icon_wink.gif Mam nadzieje, że przez te słowa nikjogo nie urażę... icon_biggrin.gif Wartobyłoby się pewnie zabrać za zebranie tego w jedną całość.

[Ten temat był edytowany 1 razy. Ostatnio 02.08.2007 o 09:06.]

Adam