Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

[mm_forum]


Autor Wiadomość
Napisane: 14.10.2009 [15:26]
wanq
Twórca tematu
zarejestrowany: 19.04.2009
Posty: 1
Witam,
zauważyłem na tym forum funkcjonalność którą chciałem wprowadzić u siebie - mianowicie po kliknięciu na jakiegoś użytkownika jest możliwość zobaczenia strony ze wszystkimi jego dotychczas napisanymi postami. Czy jest na to jakiś gotowy moduł czy samemu trzeba pisać?
Napisane: 14.10.2009 [16:37]
kss
zarejestrowany: 19.07.2007
Posty: 1341
To wbudowana funkcjonalność.

Umieszczasz na stronie wtyczkę mm_forum::Forum a w konfiguracji tej wtyczki wybierasz widok List the user's posts. Simple as that.

=======================================
t33k