Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Temat bez odpowiedzi

Problem z zakładaniem konta, edycją danych i wiadomościami prywatnymi


Autor Wiadomość
Napisane: 28.04.2009 [10:52]
Piotrb
zarejestrowany: 31.08.2007
Posty: 69
Witam, przy nowym projekcie przyszło mi zmagać się z mm_forum i niestety mam kilka problemów.

mm_forum 0.1.7
TYPO3 4.2.6

Problem nr jeden, gdy użytkownik chce założyć konto podając adres email z poczty na onet.pl, niemożliwe jest potwierdzenie rezerwacji, poczta onet ucina linki do postaci: http://www.domena.pl/index.php?ide&user_hashb1c03303cca28a (identyczna sytuacja jest gdy chce załozyć konto na forum.typo3.pl) - czy jest jakis sposób by onet prawidłowo wyświetlał adres?

Problem nr 2, użytkownik ma założone konto ale chce dokonać edycji konta, niestety [podczas próby zapisu otrzymuje komunikat: Podany adres email już istnieje, oczywiście zapis kończy się niepowodzeniem

Problem 3, prywatne wiadomości, jeśli user A wyśle do usera B prywatną wiadomość to: jest ona w outboxie usera A, user B otrzymuje maila z powiadomieniem o nowej wiadomości prywatnej... i to wszystko... link prowadzi do strony z komunikatem o braku wiadomości, po wejściu do Inboxu u usera B jest on pusty...

Bardzo proszę o pomoc icon_smile.gif

TYPO3JOB.COM
Narty.pl