Uwaga! Od sierpnia 2017 forum jest w trybie tylko do odczytu.

Dlaczego? Dlatego, że społeczność TYPO3 przeniosła się na slack'a i stackoverflow:
  • Przeczytaj artykuł wprowadzający do slacka, w którym dowiesz gdzie i jak się zarejestrować.
  • Jeżeli masz pytania odnośnie Polskiej Społeczności TYPO3 zapraszamy na kanał slack'a #community-pl. Rozmawiamy tam w języku polskim.
  • Pytania dotyczące samego TYPO3 zadawaj po angielsku na stackoverflow oznaczając je tagiem "typo3". Następnie posługując się linkiem do tego pytania postaraj się zachęcić ludzi z kanału slack'a #typo3-cms lub bardziej pasujących kanałów tematycznych, żeby na nie odpowiedzieli.
  • Możesz też oczywiście zadawać pytania na slacku bez zakładania wątków na stackoverflow, ale wówczas wiedza ta nie jest indeksowana przez googla i część osób nie będzie chciała Ci z tego powodu pomagać.
  • Dla części osób dzielących się wiedzą ważne jest też budowanie reputacji na stackoverflow. Jest to kolejny powód dla którego powinieneś zadawać pytania na stackoverflow by zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedzi. Pamiętaj, żeby oceniać odpowiedzi!
Tematy bez nowych odpowiedzi

Problem z indeksacją wyszukiwania mm_forum


Autor Wiadomość
Napisane: 25.04.2009 [11:42]
salvi
Twórca tematu
zarejestrowany: 02.04.2008
Posty: 19
Mam zainstalowane mm_forum - działa. Pomacherowałem sobie dla testów jakieś posty itd. Przeniosłem jeden temat do innej kategorii. I teraz nie chce mi się zaindeksować wyszukiwarka - zwraca komunikat o błędzie: "Could not find topic 4". Co robić?

Pozdrawiam,
Tomek
http://www.ty2.pl/ | http://www.kkstb.pl/
Napisane: 27.04.2009 [09:54]
biesior
admin
zarejestrowany: 20.03.2008
Posty: 1709
mm_forum używa własnego mechanizmu wyszukiwania, więc niestety nie da się tego wyczyścić z poziomu indexed_search. Teoretycznie wywołanie ponownego indexowania (manualnie lub z cronjoba) powinno ponaprawiać błędy, ale to Ty musisz sprawdzić i powiedzieć nam czy zadziałało w Twoim przypadku. icon_smile.gif

Zaloguj się na swoje forum za pomocą konta administratora forum przejdź do strony z formularzem wyszukiwania i tam znajdziesz link do funkcji re-indexowania.

http://typo3.org/documentation/document-library/extension-manuals/mm_forum/0.1.7/view/1/4/#id3995850

TYPO3 Certified Integrator | TYPO3 Społeczność Polska

prv: ['] waiting for the miracle, for the miracle to come
Napisane: 07.09.2010 [09:25]
marrrecki
zarejestrowany: 22.12.2008
Posty: 122
Biesior dobrze powiedział z reindexowaniem - teoretycznie.
W praktyce jest tak, że jeżeli przy reindexacji będzie problem ze znalezieniem jakiejś strony forum (topic, post) to reindexacja nie przejdzie.